o firmie

nasza droga do sukcesu...

Jesteśmy producentem systemu automatyki domowej, tzw.
„inteligentnego domu”.

Centrala naszej firmy oraz zakład produkcyjny zlokalizowane są w hiszpańskiej Asturii. Tutaj kontrolowany jest cały proces powstawania produktu – od projektu poprzez produkcję aż po testowanie każdego elementu systemu.

Oddział Ingenium, odpowiedzialny za kraje Europy Środkowo-Wschodniej, zlokalizowany jest w Skawinie koło Krakowa. Tutaj prowadzone są szkolenia dla Autoryzowanych Instalatorów Ingenium, prowadzone jest wsparcie techniczne i handlowe dla naszych Instalatorów jak również koordynowana są wszelkie działania związane z logistyką.

Wierzymy, że ten sposób organizacji działania naszej firmy, zapewnia zarówno użytkownikom jak i instalatorom systemu największy komfort użytkowania i instalowania systemu. Fabryka elementów systemu zlokalizowana w Europie pozwala na zachowanie bardzo wysokiej jakości produktów.

Nasze produkty są zaprojektowane w taki sposób, aby były łatwe w instalacji i programowaniu a jednocześnie dostarczały użytkownikowi wiele ciekawych możliwości. Umożliwia to nam instalowanie naszych systemów w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, biurach a także w obiektach użyteczności publicznej.

BUSing

W Ingenium dajemy użytkownikowi wolność wyboru, dlatego nasz system oferuje kompletne rozwiązania oparte o nasz własny protokół BUSing®, urządzenia występują w wersjach przewodowych i bezprzewodowych. Dodatkowo, oferujemy szereg urządzeń integrujących inne podsystemy, w tym KNX.

logo_knx_small

Dla tych, którzy przywiązani są do protokołu KNX oferujemy nowoczesne urządzenia w wersji protokołowej KNX.

Ingenium to wolność wyboru.

Certyfikat AENOR

Jednym z najważniejszych założeń firmy jest wysoka jakość produktów.

Pierwsza firma w Hiszpanii uzyskała certyfikat ISO 9001 w R+D+i

Współpracuje również z hiszpańskim stowarzyszeniem recyklingu ECOEMBES oraz ECOASIMELEC.

INNOVATIVE SME

Back to Top